Právě se díváte na verzi mezinárodní webové stránky

Klikni zde pro nahlédnutí http://www.metafitusa.com
Je to těžké
proto to funguje

Skupinový trénink Metafit ™ je efektivní a jednoduchý nástroj pro fitness profesionály, kteří hledají trénink s velkými výsledky pro své klienty a také zvyšuje zájem nových zákazníků. Chcete-li spalovat tuky, musíte změnit metabolismus v klidu, pracovat s velkými svalovými skupinami, s krátkými intervaly, s vysokou intenzitou pro získání rychlých výsledků pro své klienty.

Trénink Metafit lze cvičit s velkou skupinou, malou skupinou nebo jako jeden na jeden / osobní trénink. Naše značková média jsou nyní uznávána jako původní cvičení HIIT.

Metafit NENÍ PRO DOMÁCÍ CVIČENÍ, NEBO DOSTUPNÉ NA DVD, JE VÝHRADNĚ TRÉNOVÁN S  KVALIFIKOVANÝMI TRÉNÉRY METAFITU.

Vytvořený bývalým členem Royal Marine Commando. Metafit ™ kombinuje tradiční tělesné cvičení s nejnovějšími tréninkovými technikami HIIT, které nastavují metabolismus do spalujícího režimu! Žádná drahá sada potřebná pro tento trénink, každý měsíc naši kvalifikovaní instruktoři obdrží snadno stahované 25 minutové originální tréninkové cvičení se všemi instrukcemi pracovními / odpočinkovými intervaly. Držte krok před konkurencí a připojite se k revoluci Metafit. Podívejte se na stránku instruktora pro další dostupný datum a místo kurzu.

Podívejte se na níže uvedené video (anglicky), které vyrobil jeden z našich fantastických trenérů Metafitu. Pokud máte zájem vyzkoušet Metafit, podívejte se na stránku "Najít trenéra" a vyhledejte nejbližší trénink.

 

Tým Metafit ™

Justin Corcoran

Justin Corcoran

Justin Corcoran má více než 20 let zkušeností jako trenér, sportovec, majitel tělocvičny a tvůrce Metafitu. Cvičil elitní vojáky, špičkové sportovní profesionály a mnoho osobních klientů. Bývalý triatlonec ,Royal Marine voják a Ironman má bohaté zkušenosti v oblasti fitness.

"Metafit je 30-ti minutový cvičební systém s použitím pouze tělesné hmotnosti, které přináší výsledky! Je to funkční a efektivní metabolický trénink, který změní způsob, jakým trénujete";
nick-bg

Nick Darling

Nick Darling je bývalý anglický národní gymnasta, který soutěžil a pracoval s některými světovými předními trenéry a sportovci. Věnuje pozornost technice a detailu cvičení, díky čemu je systém pro trénink tělesné hmotnosti Metafit tak funkční a efektivní. Nick provozuje vlastní poradenskou činnost a má velkou klientskou základnu.